top of page
pexels-joshua-welch-1624600.jpg

STONEROADS

Home: Welcome
IMG_20200723_172538_edited.jpg

Kas mēs esam

ANT tehnoloģija tiek izmantota pamatnes stabilizācijai, aukstajai pārstrādei un asfaltbetona karstajai atjaunošanai jau kopš 2006. gada.

ANT tehnoloģija ir videi draudzīga un tajā pašā laikā ļauj samazināt ceļu būves izmaksas vismaz par 5% (atsevišķos gadījumos pat 30%).

Tehnoloģija var tikt izmantota gan jaunu segumu izbūvē, gan arī esošu segumu pārbūvē un atjaunošanā.

STONEROADS ir oficiālais ANT tehnoloģijas un produkcijas pārstāvis Baltijas valstīs.

Risinājumi

Pamatnes stabilizācijai

Road to scenic tower renovations

Road to scenic tower renovations

Play Video

Sākotnēji ANT tehnoloģija ir tikusi izstrādāta ceļu būvei sarežģītos klimatiskajos apstākļos un tās galvenie raksturlielumi ir stabilizētās pamatnes izturības rādītāji, zemas darbu izmaksas un izstrādes vienkāršība, un tehnoloģija ir videi draudzīga.

Tehnoloģijas pamatā ir izmantots ANT pamatnes stabilizators, kurš tiek izgatavots no organiskiem materiāliem. ANT stabilizators ierosina oksidēšanās-reducēšanās reakciju pamatnes klājumā molekulārā līmenī, radot jaunu kristālisko savienojumu veidošanos starp atsevišķām pamatnes klājuma daļiņām, tādējādi tuvinot pamatni monolītākai struktūrai.

Asfalta karstā atjaunošana

Atšķirībā no citām pašreiz pasaulē pieejamajām tehnoloģijām, ANT asfalta karstās atjaunošanas tehnoloģija atjaunina nokalpojušo bitumenu un piešķir asfaltam jaunu dzīvi. Galvenais šīs tehnoloģijas elements ir ANT organiskā asfaltbetona reģeneratora sagatavošana. Tas ir izgatavots izmantojot dabīgas, organiskas vielas un ir drošs cilvēkiem un dabai.

Aukstā pārstrāde

Screenshot 2023-01-26 151509.png

Ceļa segu reciklēšanas rezultātā tiek iegūts homogēns materiāls, kas tiek stabilizēts, izmantojot dažādas saistvielas – cementu, kaļķi, bitumena emulsiju vai putotu bitumenu. Izmantojot ANT aukstās pārstrādes tehnoloģiju, ceļa konstrukcijas stiprība tiek palielināta un darba izmaksas samazinātas, samazinot ražošanai nepieciešamo laiku.

Kāpēc izvēlēties ANT tehnoloģiju?

Zemāk Jūs atradīsiet trīs piemērus ieguvumiem, būvniecībai, pārbūvei un atjaunošanai izvēloties ANT tehnoloģijas ierasto risinājumu vietā. Ja Jums rodas papildu jautājumi, droši sazinieties ar mums.

DABAI DRAUDZĪGS

Lietojot ANT pamatnes stabilizācijas tehnoloģiju tiek ievērojami samazinātas CO2 emisijas.

Trees From Above

ZEMAS IZMAKSAS

ANT tehnoloģiju pielietošana samazina ceļu būves izmaksas par 5% (atsevišķos gadījumos pat līdz 30%).

Donation Jar

DAUDZPUSĪGS PIELIETOJUMS

ANT tehnoloģijas ir piemērotas visiem klimatiskajiem apstākļiem no ekvatora līdz arktiskajam lokam.

Frozen Landscape
Home: Contact

Contact

SIA Stone Roads

Krustpils street 62c, Riga, LV-1063

+371 20221130

Thanks for submitting!

bottom of page